neljapäev, 17. märts 2016

Metoodikapäev Valtu Põhikoolis

11.märtsil kogunesid Raplamaa klassiõpetajad Valtu Põhikooli metoodikapäevale.
Kõigepealt viidi väikeses hubases koolimajas läbi ekskursioon, kus tutvustati maja algklasside poolt. Valtu klassiõpetajad olid välja pannud põnevaid õpilaste töid ning lahkelt jagati nõuandeid ning mõtteid oma tegemistest.
Peale ringkäiku ootas õpetajaid huvitav ettekanne Valtu kooli tööst ja tegemistest, mille viis läbi õpetaja Ebe koos esitlusega. Põnev arutelu erinevatel väljatoodud teemadel, jätkus veel pikemalt ka peale esituse lõppu.
Kui ühiselt kaetud kohvilaua taga taas suud magusaks tehtud, jätkus päev pikalt oodatud käsitöö ja kunstiõpetuse töötoaga. Ebe Luige ettevalmistatud teemad väikestes töönurkades, andsid kõigile kohaletulnud õpetajatele nii võimalust luua midagi ilusat ise, kui viia kaasa põnevaid ideid lastega tegutsemiseks. Kevadiselt rõõmsad tööd kaunistavad järgnevatel kuudel kindlasti päris mitmete koolide stende.
Aitäh Valtu kooli klassiõpetajatele ideedest pakatava ja ergastava päeva eest ning eriliselt suured tänud õpetaja Ebe Luigele, kelle sünonüümiks isekeskis on "põnevad mõtted ja üllatavad ideed", oodatud ja ootust ära tasunud päeva eest!

Kaia Poom
Raplamaa klassiõpetajate esindaja

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar