esmaspäev, 15. veebruar 2016

Eesti kooli- ja alushariduse koolituspäev 2016


Mõttemarul on suur rõõm ja uhke tunne esitleda Teile haridusmaastiku kõige laiaulatuslikumat koolitusüritust, mida korraldame kolmandat aastat ning seekord oleme ürituse ette võtnud enneolematult suursuguselt ja suurelt!
Ootame Teid üritusele Eesti kooli- ja alushariduse koolituspäev 2016, et veeta hariv, motiveeriv, meeleolukas ning kasulik koolituspäev!
Toimumiskoht: Dorpati Konverentsikeskus, Tartu. Aadress: Turu 2, Tartu, 51013.
Toimumisaeg: 28. märts 2016
Tõend: Koolituspäeval osalejatele väljastatakse personaalne tõend
Ürituse maht: 7-akadeemilist tundi

Ürituse kava: 
9:00 - 10:00    Registreerimine + MESS: "Kõige erilisemad kohad, kuhu minna ekskursioonile!" + kosutav hommikupaus!

10:00 - 10:05  Eesti kooli- ja alushariduse koolituspäev 2016 avamine

10:05 - 10:25  Tormid ja tõusuveed hariduses, millele ehitame üles oma õnne valemi!
Tanel Padar - Eesti muusik ja laulja - avab oma vaatenurga haridusele ja selle omandamisele. Kuuleme eksklusiivselt muredest ja rõõmudest haridusteel, mille peale ehk igapäevaselt ei tulegi ning mis inspireerib õpetama ja harima. Lisaks mõtteavaldustele toimub ka muusikaline ülesastumine.

10:25 - 11:05  Praktiline: soovitused õpetajale, kes on laste ja õpilaste arvates moodne ent siiski ametile vastavalt riides
Ženja FokinEesti tuntud ja tunnustatud stilist ja moenõustaja - jagab kohapeal praktilisi nõuandeid, kuidas ja mille alusel õpetajana valida endale riietus tööl kandmiseks. Ettekanne on hoogne, tõele-näkku-vaatav, praktiline ning muudab kindlasti kuulajate suhtumist ja vaadet igapäevaelule!

11:05 - 11:30  Asjalik: valus konflikt haridusruumis - kas erinevad religioonid on päriselt ka konfliktis või kust tuleb sallimatus?
Tõnu LehtsaarPhD, Tartu Ülikooli usuteaduskonna juhataja, religiooni- ja suhtlemispsühholoog - käsitleb üha aktuaalsemaks muutuvat teemat multikultuurist haridusruumis. Käesoleva ettekande raames arutleb esineja religiooni olemuse üle, mis aitab õpetajal valmistuda ette võimalikeks arusaamatusteks laste ja täiskasvanute vahel.
11:30 - 12:00  Huvitav: aktus kui lavastus, positiivne mälestus kogu eluks
Andres Dvinjaninov - lavastaja ja näitleja, teatrijuht - räägib oma kogemustest ja teadmistest lavastajana ning toob välja nüansid, mis muudavad ühe aktuse või ürituse haridusasutuses vaheldusrikkamaks ja huvitavamaks. Andres Dvinjaninov on lavastanud näiteks "Grease", "Romeo ja Julia", "Kunksmoor" ja palju-palju muud!

12:00 - 13:00  Lõunapaus, mille ajal jätkub MESS: "Kõige erilisemad kohad, kuhu minna ekskursioonile!"
 
13:00 - 17:00  Töötoad


Ürituse hind  on 95 eurot + km osaleja kohta.

Registreeri SiinKommentaare ei ole:

Postita kommentaar