reede, 27. november 2015

4.klasside mälumäng

24.novembril kogunesid RÜG ruumidesse taas kokku kõikide 4.klasside kolm nutikaimat esindajat maakonna erinevatest koolidest. Seekordne 4.klasside mälumäng kujunes tuleprooviks 15 võistkonna vahel. Oma teadmisi sai näidata nii eesti keeles, matemaatikas, loodusteaduses kui kunsti ja spordi vallas. 
Lisaks koolis omandatud tarkusele olid ülesannete lahendamisel suureks abiks ka loogika, lai silmaring ning nutikus. Võistlus oli põnev ja tasavägine ning keris pingeid veel viimasegi küsimusega. Kes veel selle mänguni mõnele küsimusele vastata ei oleks osanud, siis mängu jooksul lisaks huvitavale kogemusele, said kõik õpilased ka uute teadmiste võrra rikkamaks.
Kuid nagu ikka, kui kõik ei mahu esimesele kohale, on kiiduväärt tulemus ka iga järgnev koht, kus anti endast parim.
Sel korral saavutas esimese koha 66 punktiga Kohila Gümnaasiumi võistkond, kuhu kuulusid Laura Schotter, Ulla Inger Veri ja Laura Järve. Teisele kohale napilt 65 punktiga tuli Rapla Ühisgümnaasiumi kolmik, koosseisus Ketlin Kõiv, Lydia Helene Teder ja Rasmus Estaal. Kolmanda koha väärilise tiitli saavutas selles mängus aga Vana-Vigala Põhikool, keda esindasid Triinu Algma, Karlis Ojavee ja Reijo Vanikov.
Veelkord aitäh kõigile tublidele mälumänguritele ning usinatele õpetajatele-juhendajatele! 
Vahva ja hariv pärastlõuna koos toredate kaaslastega, ootab aga peagi oma järge...
Mälumängu toimumist toetas Raplamaa Omavalitsuste Arengufond.

Kaia Poom
Rapla Ühisgümnaasiumi
klassiõpetaja

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar