pühapäev, 2. november 2014

1.kooliastme viktoriini 1.etapp

28.oktoobril täitus Rapla Ühisgümnaasiumi fuajee rõõmsast sädinast. Selle elevuse tekitajateks olid sel korral särasilmsed 1.-3. klasside õpilased, kes olid kokku tulnud ka kaugematest Raplamaa nurkadest. Kogunenud oli ei rohkem ega vähem, kui 66 õpilast 15-st koolist.
Algamas oli selle õppeaasta 1. kooliastme mälumängu 1. etapp, kus sai mõõta oma teadmisi, panna proovile oma nutikus ja samas õppida juurde ka midagi uut.
Peagi kostis auditooriumist vaid küsimusi ja vaikset nohistamist. Igat kooli oli esindamas vähemalt üks kolmeliikmeline võistkond, kus kõrvuti 1., 2. ja 3.klass. Kuna kolm pead on ikka kolm pead, siis esikümnes käis rebimine pea võistluse lõpuni väga tasavägiselt.
Et mõte ikka väledalt liiguks ja käsi ainult õigeid vastuseid kirjutaks, tehti vahepeal ka väike buugi-vuugi paus, et minna siis jälle sama erksalt edasi järgmiste küsimuste juurde.
Kõige lihtsamaks osutus selles mälumängus spordialadega seotud küsimus ning kõige rohkem pani pead murdma nipiga nuputamise küsimus.
Võitjaks tuli sel korral Kohila Gümnaasiumi B klassi võistkond! 2.-3.koht läksid Rapla Ühisgümnaasiumisse, 4. koht taas Kohila Gümnaasiumisse ja 5.koht Järvakandi Gümnaasiumisse. Ka kõik teised võistkonnad olid väga tublid ning andsid endast parima, sest punktide vahe oli väga väike.
Kui osalejatel lõpuks suud magusaks tehtud ning ka auhinnaraamatud jagatud, sai asuda taas koduteele, valmistuma juba peagi toimuvaks teiseks mälumängu etapiks. Kivi kotti!
Projekti toetab Raplamaa Omavalitsuste Arengufond.                                                        
Kaia Poom
Rapla Ühisgümnaasiumi
klassiõpetaja


Nutikaim võistkond sel korral Kohilast: Karl Marcus Männa, Paul Mihkel Maasalu ja Kert Koljada

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar